Hakkımızda

Estera Abiye bir Estera Moda & Gelinlik markasıdır, 10 yılı aşkın zamandır süre gelen tecrübesiyle Türk abiye moda sektörünün yanı sıra, yurt dışında da abiye sektörünün önde gelen firmalar arasında yer alıyor.

Estera Abiye markasını taşıyan koleksiyonlar, yıllar içinde mükemmeli yakalamış bir geleneği ve her geçen gün eklenen yeni abiye elbise modelleriyle, hiç bitmeyen bir değişimi temsil ediyor.
Bünyesinde bulunan Jovani, Terani, Basix Label, Alberto Makali, Tadashi, Oleg Cassini gibi markalarla uzun yıllara dayanan köklü ve stratejik birliktelikleri, Estera Abiye’yı bu markaların pek çoğunun dünyadaki en önemli satış lokasyonlarından biri yapıyor.

Estera Abiye & Gelinlik Yozgat Merkezli 2500 m2 alanda mağazacılık anlayışlarını temsil eden mağzası bulunmaktadır. Türkiye’de 2012 yılında açılan Estera Gelinlik deneyimini dünya trendleri doğrultusunda online ticaret ile buluşturuyor. Düğün, nikah, söz, nişan, mezuniyet ve balo gibi özel davetlerde kombininiz ile hayranlık, yaratmak istediğiniz her zamanda EsteraAbiye.com sizi yanlız bırakmayacaktır. “Biz her zaman sizin yanınızdayız.”
Sepetim

Giriş Yap

Hesabınız yok mu ?